Oferta dla firm

Nasza oferta to gwarancja poczucia bezpieczeństwa.

Internet dla firm

Nasza oferta dla firm to gwarancja poczucia bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest niezawodny Internet w przedsiębiorstwie. Nawet stosunkowo krótkie przerwy w dostępie do sieci mogą przynieść poważne straty finansowe.

Niezawodne połączenie światłowodowe

Wszystkie montowane przez nas łącza to światłowody. Dlaczego wybór padł właśnie na tę technologię? Ponieważ cechuje się ona największą niezawodnością. Przewody światłowodowe wyróżnia odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto włókno węglowe, z którego są wykonane, zatrzymuje przepływające w środku światło, dzięki czemu nie dochodzi do utraty danych. Innymi słowy: Światłowód jest stabilny.

Należy jednak pamiętać, że sprawność systemu w dużej mierze zależy do poprawności montażu. Jakiekolwiek niedopatrzenia w tej kwestii mogą sprawić, że przepływ światła będzie ograniczony. Nasz zespół to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dlatego o przepustowość Internetu możesz być spokojny. Dodatkowo korzystamy jedynie ze sprawdzonych podzespołów najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że światłowody działają doskonale przez wiele lat.

Kompleksowe usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Działamy na kilku płaszczyznach, świadcząc pełne wsparcie dla biznesu. W zakresie usług internetowych dla firm oferujemy:

  • podłączenie sieci zewnętrznej,
  • wykonanie sieci wewnętrznej,
  • usługi serwisowe,
  • usługi dodatkowe.

Podłączamy światłowody, umożliwiając korzystanie z sieci internetowej. Ponadto wykonujemy również połączenia wewnętrzne do komunikacji w firmie. Jednak to jeszcze nie wszystko. Nasza oferta obejmuje także szereg usług dodatkowych. Polecamy skorzystanie z usługi telefonicznej. Zapewniamy dostęp do sieci komórkowej oraz stacjonarnej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami biznesowymi. Pozwoliło nam to poznać potrzeby rynku i przygotowywać oferty dostosowane do potrzeb. Zachęcamy zatem do kontaktu, abyśmy mogli przygotować zindywidualizowaną ofertę.

Internet dla biznesu

Oferta JMDI dla biznesu to przede wszystkim gwarancja dostępności i stabilności łącz, realizowana w najnowszej technologii światłowodowej GPON.

Korzyści dla Klienta:

  • Jakość usług SLA na poziomie 99,9 %,
  • Gwarancja przepustowości CIR 100 %,
  • Łącza symetryczne,
  • Gwarancja czasu reakcji na awarię do 2 godzin,
  • Serwis realizowany przy pomocy własnych ekip serwisowych, wyposażonych w niezbędny sprzęt i fachową wiedzę techniczną.

Osoba do kontaktu

Bartłomiej Szymiec

biznes@jmdi.pl / bszymiec@jmdi.pl | 723 184 042
Skip to content